Mašni nameni

† Frece Ivanka, Karel, vse

rajne Šeškove

romarski shod, Telovska procesija,

† v zahvalo Mariji za operacijo

Današnjo nedeljo obhajamo »Lovrenško nedeljo« ob 15. uri. Vabljeni!
V nedeljo, 14. avgusta ob 17. uri, bo v Marija Širje na predvečer Marijinega vnebovzetja, telovska procesija, s katero bomo počastili Najsvetejše in delili blagoslov na vse štiri strani . Ob pesmih ter evangelijih bomo prosili za obilnejše padavine, dobro letino, varstvo pred ujmami in drugimi naravnimi nesrečami, za mir. Priporočili se bomo Mariji za zdravje, jo prosili za naše družine in vse tiste, ki so v kakšni stiski, pa tudi zahvalili se bomo za njeno varstvo in duhovno materinstvo.
Po procesiji sledi praznična slovesna sveta maša in izročitev naših župnij in vernikov Božji materi Mariji. Vabljeni verniki vseh treh župnij.
V ponedeljek, 15. avgusta, na praznik Marijinega vnebovzetja, bo v Loki sveta maša ob 9. 30 uri; ob 11. uri bo pri svetem Joštu maša, nato sledi blagoslov obnovljene Marijine kapele. Tudi vabljeni!
Ostanite zdravi in naj vas spremlja božji blagoslov!