Mašni nameni

CVETNA NEDELJA

ZIDANI MOST: + farane

LOKA: + Perdihove, Jurman Anton in Marija

RAZBOR: + Kozmus Toni – obl.

V nedeljo, 29. marca ob 10 uri, bo na TV SLO2 prenos svete maše iz mariborske stolnice, ki jo bo daroval nadškof msgr. Alojz Cvikl. Nadškof msgr. Stanislav Zore pa bo na TV SLO 1 ob 11.20 nagovoril prebivalce Slovenije.
Maše lahko naročate tudi preko spletne pošte ali SMS sporočila.
Vabimo vas, da v okviru priprave na velikonočne praznike spremljate radijski misijon Radia Ognjišče, ki bo potekal od 29. marca do 4. aprila 2020. Vsak dan bosta misijonska govora ob 10.15 in 17. uri. Ponovitev bo vsak večer med 22. in 24. uro.
Na cvetno nedeljo bom sveto mašo obhajal v zaprti župnijski cerkvi po facebooku ob 11. uri. (Ob 10. uri je prenos maše iz mariborske stolnice.) Verniki vseh treh župnij doma pripravite zelenje (npr. zelenje z vrtov, butare), ki jih bom na začetku maše tudi blagoslovil.
Odprl sem spletno stran župnijskega facebooka, na kateri bodo najnovejše informacije in urnik maš po FB.
Naslov facebooka: Župnija Razbor Širje Loka